• Пружина змійка

  http://prok.lviv.ua/wp-content/uploads/2016/02/zig2-748x202.jpg

  Пружина змійка
 • Паста для миття рук

  http://prok.lviv.ua/wp-content/uploads/2013/11/AMERICOL-HANDCLEANING--765x202.jpg

  Паста для миття рук
 • МІЦНІ З’ЄДНАННЯ ЗАПОРУКА УСПІХУ

  http://prok.lviv.ua/wp-content/uploads/2012/01/polstermoebel2-765x202.jpg

  МІЦНІ З’ЄДНАННЯ ЗАПОРУКА УСПІХУ

КАТАЛОГ ПРОДУКЦІЇ

CLEANER MELT

CLEANER MELT є повністю очищеним  парафіном. CLEANER MELT усуває слої гелю, утворюваного клеєм та відпаює звуглення (звуглені рештки клею-розплаву) з ємностей, шлангів тощо.

ТЕХНІЧНІ ВЛАСТИВОСТІ

ФІЗИЧНИЙ СТАН    СТАЛИЙ В КІМНАТНІЙ ТЕМПЕРАТУРІ
ТЕМПЕРАТУРА СПАЛАХУВАННЯ    БІЛЬШЕ 170oC
ТЕМПЕРАТУРА КИПІННЯ    БІЛЬШЕ 300oC
ПИТОМА ВАГА    0,91
КОЛІР    БІЛИЙ

РЕКОМЕНДОВАНА ТЕМПЕРАТУРА ЗАСТОСУВАННЯ

CLEANER MELT створено для прополоскування та очищення клейової системи. Робоча  температура  – макс. 160oC ( рекомендовані межі 130-150ºC).

ЗБЕРІГАННЯ

Зберігати в чистому сухому місці при температурі від 5 до 30ºC, в закритих ємностях.

ОЧИСТКА СИСТЕМИ ПОДАЧІ КЛЕЇВ РОЗПЛАВІВ

1.    Повністю спустити клей-розплав з системи, одразу після досягнення робочої температури.
2.    Ємність та/або шланг залишити на рівні температури нанесення клею-розплаву (макс. 160oC) та відєднати шланги від підключення сопел.
3.    Наповнити ємність засобом для очищення CLEANER MELT та розташувати вільний кінець шлангу над ємністю для забезпечення циркуляції.
4.    Рекомендується застосування марлі (або іншого фільтрувального матеріалу), який треба розмістити над ємністю для збору шлаків зі шлангів та запобіганню їх потрапляння в систему.
5.    Вклад фільтра ємності можна усунути перед початком очищення. Якщо ж він залишився на місці, то повинен регулярно перевірятись під час очищення та очищуватись від бруду для  вільного обігу засобу очищення. Перед подачею тиску в систему потрібно замінити корок фільтру.
6.    Подати тиск в систему (достатньо 1 Атм) та продовжувати обіг, до тих пір поки засіб не очиститься.
7.    В залежності від наслоєння звуглень решток клею, може бути необхідним їх ручне очищення.
8.    Коли систему очищено, спустити (засіб очищення), заповнити до половини ємність клеєм-розплавом, налаштувати робочу температуру і, коли клей розтопиться, ретельно випорожнити систему. Наповнити ємність, знову підключити шланги та вставити очищений вклад фільтра (якщо він виймався).
Перед початком очищення, переконайтесь, чи маєте достатньо часу (приблизно 2 години). Якщо систему не буде ретельно очищено, звуглення будуть відпаяні, але не усунуті -  це може привести надалі до блокування клеєвої системи.

Періодичність чищення залежить від багатьох факторів. Загальна читота, продуктивність клею, „кипіння” клею  в системі – це тільки деякі з факторів, що впливають на таку періодичність. Крім ретельного щорічного очищення під час профілактичного ремонту, рекомендуються менш ретельні періодичні чистки.

Дані вказівки служать безаварійній праці систем клеїв-розплавів та повинні дотримуватись разом з іншими рекомендованими процедурами.

Slider by webdesign